FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Galerie   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 336

Skąd: Bełchatów / POW

PostWysłany: Sob 7:50, 09 Sie 2008 Temat postu: Orange Ekstraklasa

Po niespodziewanym zwycięstwie w Poznaniu PGE GKS Bełchatów został pierwszym liderem Piłkarskiej Ekstraklasy sezonu 2008/09.

Pierwsza połowa nie nastrajała optymizmem zarówno 140-osobowej grupy kibiców "Brunatnych" przy Bułgarskiej jak i pozostałych giekaesiaków śledzących w różnych mediach piątkową potyczkę. Bełchatowianie stracili bramkę "do szatni" po uderzeniu Rengifo a i sama gra pozostawiała wiele do życzenia.

Druga połowa to już całkiem inna gra. Bełchatowianie od początku ruszyli do odrabiania strat i dopięli swego za sprawą strzału Tomka Jarzębowskiego. Wprawdzie 12 minut później sprytem popisał się Lewandowski wyprowadzając Lecha na prowadzenie, ale potem nastąpiły cztery minuty, które wstrząsnęły Bułgarską! Najpierw Tomek Wróbel strzałem głową (!) sfinalizował koronkową akcję PGE GKS, by chwilę później lechitów dobił ich własny zawodnik Luis Henriquez przedłużający do własnej bramki przytomny strzał Mariusza Ujka. To pierwsze w historii zwycięstwo bełchatowian w Poznaniu.

Lech Poznań - PGE GKS Bełchatów 2:3

Bramki: Rengifo 45, Lewandowski 67 - Jarzębowski 49, Wróbel 77, Henríquez 81 (s)

Lech: Kotorowski - Wojtkowiak, Bosacki, Arboleda, Henríquez - Peszko, Bandrowski, Injac (63, Lewandowski), Murawski, Štilić (82, Reiss) - Rengifo.

PGE GKS: Kozik - Jarzębowski, Pietrasiak, Magdoń, Popek - Ujek, Rachwał, Garguła (38, Cetnarski), Poźniak (76, Gol), Dziedzic (72, Wróbel) - Costly.

Żółta kartka: Dziedzic.

Sędziował: Grzegorz Gilewski (Radom).
RalphSR

Posty: 336

PostWysłany: Wto 18:21, 26 Sie 2008 Temat postu:

W spotkaniu 3. kolejki Ekstraklasy Wisła Kraków pokonała PGE GKS 2:1. Oba zespoły stworzyły bardzo ciekawe, wyrównane widowisko, w którym gie kaesiacy zagrali na miarę możliwości osłabionego kontuzjami zespołu. Widać coraz lepsze efekty pracy nowego sztabu szkoleniowego. W piątek PGE GKS podejmie w derby województwa ŁKS.

Wisła Kraków - PGE GKS Bełchatów 2:1 (1:0)

Bramki:
Paweł Brożek (26), Dariusz Pietrasiak (48-sam.) - Cleber (69-sam.).

Wisła: Mariusz Pawełek - Peter Singlar, Mateusz Kowalski, Cleber , Piotr Brożek - Wojciech Łobodziński (64. Patryk Małecki), Radosław Sobolewski (25. Tomas Jirsak), Mauro Cantoro, Marek Zieńczuk (77. Andrzej Niedzielan) - Paweł Brożek, Rafał Boguski.

PGE GKS: Krzysztof Kozik - Edward Cecot, Paweł Magdoń, Dariusz Pietrasiak, Jacek Popek - Tomasz Wróbel (68. Piotr Klepczarek I), Tomasz Jarzębowski, Mateusz Cetnarski (84. Kamil Poźniak), Patryk Rachwał, Janusz Dziedzic (78. Bartłomiej Chwalibogowski) - Carlos Costly Molina.

Żółte kartki: Cleber, Mauro Cantoro - Mateusz Cetnarski.

Sędzia: Hubert Siejewicz (Białystok).

Widzów: 11 000.

Źródło: gks.bot.pl
RalphSR

Posty: 336

PostWysłany: Sob 12:35, 30 Sie 2008 Temat postu:

Po raz drugi w sezonie PGE GKS nie wywalczył kompletu punktów na własnym stadionie przegrywając z ŁKS 0:2. Ponownie nie spisała się nasza defensywa winna utraty obu bramek. Przed nami dwutygodniowa przerwa w rozgrywkach Ekstraklasy - czas na pracę nad poprawą gry.

PGE GKS: Kozik - Cecot, Magdoń, Pietrasiak, Popek (59' Klepczarek), Wróbel (74' Chwalibogowski), Jarzębowski, Rachwał, Cetnarski, Dziedzic (65' Janus), Costly.

ŁKS Łódź: Wyparło - Freidgeimas, Mowlik, Ognjanović, Marciniak, Biskup, Kascelan, Haliti (90' Leszczyński), Drumlak (74' Świątek), Kujawa, Jarka (80' Woźniczka).

Żółte kartki:
Rachwał, Costly (GKS) oraz Marciniak (ŁKS).
Bramki: Dawid Jarka (56), Rafał Kujawa (70)

PostWysłany: Sob 13:33, 30 Sie 2008 Temat postu:

To juz jest zenada zeby z ŁKS przegrać :P ... widzów 2500, na interii pisali ze 2000, ale co to 1 trybune zajeli xd. ten klub stacza sie na dno :)
RalphSR

Posty: 336

PostWysłany: Sob 17:05, 30 Sie 2008 Temat postu:

I bardzo dobrze..na pamiątke im zostanie im odwalony stadion ..
RalphSR

Posty: 336

PostWysłany: Sob 17:48, 13 Wrz 2008 Temat postu:

Śląsk Wrocław - PGE GKS Bełchatów 2:1 (1:0)

1:0 - Szewczuk 41
1:1 - Drzymont 70
2:1 - Szewczuk 90+3

Składy:
Śląsk: Kaczmarek - Socha, Celeban, Sztylka, Cap (64' Pawelec), Ostrowski, Dudek, Łukasiewicz, Gancarczyk J., Mila (76' Ulatowski), Sotirović (28' Szewczuk).

PGE GKS:Kozik - Herrera, Drzymont, Pietrasiak, Popek, Kuklis (46' Nowak) , Jarzębowski, Rachwał, Gol (65' Adamiec), Garguła (85' Cetnarski), Costly.

Żółte kartki: Cap (Śląsk) oraz Kuklis, Herrera, Gol (PGE GKS).

Sędzia: Dawid Piasecki.

Widzów: 4000

ŻAL
RaptoreQ

Posty: 601

PostWysłany: Sob 18:22, 13 Wrz 2008 Temat postu:

tak też myslalem ze tu wejde i zobacze przegraną :D porazka kompletna:D oni niech ida pokopac piłke za blokiem .. darmozjady :D Liga okręgowa :) hehe
RalphSR

Posty: 336

PostWysłany: Sob 20:36, 20 Wrz 2008 Temat postu:

GKS Bełchatów - Lechia Gdańsk 1:0 (0:0)
Bramka - Tomasz Jarzębowski (73).
Żółte kartki: Jacek Popek - Karol Piątek.
Sędzia: Adam Lyczmański (Bydgoszcz).
Widzów 2000.

GKS Bełchatów: Krzysztof Kozik - Tomasz Jarzębowski, Marcin Drzymont, Dariusz Pietrasiak, Jacek Popek - Paweł Adamiec (46. Dawid Nowak), Janusz Gol, Patryk Rachwał, Piotr Kuklis (72. Tomasz Wróbel), Łukasz Garguła - Carlos Costly (90. Mateusz Cetnarski).

Lechia Gdańsk: Mateusz Bąk - Ben Starosta, Tomasz Midzierski, Hubert Wołąkiewicz, Rafał Kosznik - Marcin Kaczmarek, Łukasz Trałka (83. Andrzej Rybski), Maciej Rogalski (72. Piotr Wiśniewski), Karol Piątek (84. Jacek Manuszewski) - Paweł Buzała, Maciej Kowalczyk.

PostWysłany: Nie 9:49, 28 Wrz 2008 Temat postu:

PGE GKS odniósł drugie z rzędu zwycięstwo w Ekstraklasie. Bełchatowianie po bardzo dobrym meczu pokonali na wyjeździe Odrę Wodzisław 2:0. Obie bramki po asystach Dawida Nowaka zdobył Carlo Costly. Za tydzień na Sportowej giekaesiacy podejmą chorzowski Ruch.

Odra Wodzisław - PGE GKS Bełchatów 0:2 (0:0)

Bramki: Carlos Costly - dwie (49, 74)

Odra Wodzisław: Stachowiak - Dudek, Kłos, Kowalczyk, Szary - Woś, Kuranty, Gierczak (56’ Kwiek), Małkowski - Aleksander (59’ Seweryn), Korzym (75’ Moskal).

PGE GKS: Kozik - Jarzębowski, Pietrasiak, Drzymont, Popek - Rachwał (90’ Cecot), Gol, Garguła, Kuklis - Nowak (86’ Wróbel), Costly.

Żółte kartki: Woś, Seweryn (Odra) oraz Drzymont (PGE GKS).

PostWysłany: Nie 10:55, 28 Wrz 2008 Temat postu:

nieźle ... rozkrecają sie tylko szkoda ze dopiero teraz ...

Ostatnio zmieniony przez RaptoreQ dnia Nie 10:57, 28 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
RalphSR

Posty: 336

PostWysłany: Sob 7:58, 25 Paź 2008 Temat postu:

PGE GKS Bełchatów - Polonia Warszawa 1:2 (0:2)
Bramki: Pior Klepczarek (70) - Marcin Drzymont (10-sam.), Filip Ivanovski (45)
Sędzia: Mariusz Żak (Sosnowiec).
Widzów 3 500

PGE GKS Bełchatów: Krzysztof Kozik - Tomasz Jarzębowski, Marcin Drzymont, Dariusz Pietrasiak, Piotr Klepczarek I - Dawid Nowak, Janusz Gol, Patryk Rachwał (84. Mateusz Cetnarski), Piotr Kuklis (69. Tomasz Wróbel), Łukasz Garguła - Carlos Costly Molina (46. Mariusz Ujek).

Polonia Warszawa: Sebastian Przyrowski - Radek Mynar, Tomasz Jodłowiec, Łukasz Skrzyński, Vlade Lazarevski - Marek Sokołowski, Igor Kozioł, Łukasz Piątek (67. Piotr Świerczewski), Jarosław Lato, Radosław Majewski (90+2. Daniel Mąka) - Filip Ivanovski (73. Krzysztof Gajtkowski).

RaptoreQ

Posty: 601

PostWysłany: Sob 10:12, 25 Paź 2008 Temat postu:

piękny samobój w samo okienko jeszcze z głowki :)

PostWysłany: Sob 9:03, 08 Lis 2008 Temat postu:

W pierwszym spotkaniu 12. kolejki piłkarskiej ekstraklasy PGE GKS Bełchatów pokonał Cracovię 3:0 (1:0). Przegrana krakowskiego zespołu oznacza, że "Pasy" pozostaną ostatnią drużyną w tabeli.
Od pierwszych minut meczu w Bełchatowie gospodarze narzucili Cracovii swój styl gry. Na efekty nie trzeba było długo czekać gdyż już w 16. minucie bełchatowianie wyszli na prowadzenie - Łukasz Garguła wrzucił ładnie piłkę w pole karne a do piłki wyskoczył Jacek Popek. Strzał Popka z najwyższym trudem obronił Sławomir Olszewski ale przy dobitce Mariusza Ujka nie miał już szans.

Po zdobytej bramce kibice zgromadzeni na stadionie w Bełchatowie oglądali przeciętne widowisko i na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 1:0 dla gospodarzy.
Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Żadna z jedenastek nie potrafiła udokumentować swojej przewagi, z tą różnicą, że bełchatowianom się nie chciało a graczom Cracovii brakowało umiejętności. W ostatnich minutach meczu gospodarze "wrzucili" jednak wyższy bieg efektem czego były dwie bramki zdobyte pomiędzy 82. a 84. minutą.

Dzięki wygranej GKS awansował na czwarte miejsce w tabeli Ekstraklasy.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum MotoTeam Bełchatow - forum motocyklowe Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)