FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Galerie   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Posty: 336

Skąd: Bełchatów / POW

PostWysłany: Nie 9:05, 13 Kwi 2008 Temat postu: F1

Grand Prix Bahrajnu

Robert Kubica (BMW Sauber), który wystartował z pole position, zajął trzecie miejsce w Grand Prix Bahrajnu, trzeciej eliminacji mistrzostw świata Formuły 1, rozegranej na torze Bahrain International Circuit. Polak po raz trzeci w karierze stanął na podium! Wygrał, po raz szósty w karierze, Brazylijczyk Felipe Massa (Ferrari). Drugi był jego kolega z zespołu, mistrz świata, Fin Kimi Raikkonen. Kubica przegrał zatem tylko z dwoma kierowcami prowadzącymi najszybsze bolidy w stawce.

W klasyfikacji generalnej Kubica zajmuje 4 pozycje z 14pkt.
Szatan
Ranga 2 - Rowerowiec

Dołączył: 01 Cze 2008
Posty: 43

Skąd: Bełk

PostWysłany: Pon 20:21, 09 Cze 2008 Temat postu:

Ostatnio kupica był pierwszy i jest pierwszy w ogólnej klasyfikacji a nic nie piszecie :P Brawo dla chłopaka, chociaż z innym teamem mógłby pewnie walczyc o mistrzostwo w tym roku ;)
RaptoreQ
<<--ADMINISTRATOR-->>

Dołączył: 03 Wrz 2007
Posty: 601

Skąd: Bełchatów / Okrzei

PostWysłany: Pon 20:31, 09 Cze 2008 Temat postu:

Pisałem Ralphowi ale widać jeszcze nie przeczytał ;P jest tu moderatorem to niech sie zajmuje, no jak Polacy dostali w tyłek od .. niemcopolaka :D to chociaż Kubica zwycięsko pokazał światu na co go stać i za to ogromny szacun dla niego ... szkoda ze nie ogladałem F1 tylko mecz :/
RalphSR

Posty: 336

PostWysłany: Śro 18:36, 23 Lip 2008 Temat postu:

GP NIEMIEC

Lewis Hamilton (McLaren) zwyciężył w wyścigu o Grand Prix Niemiec w Formule 1 na torze Hockenheimring. Dla "Srebrnych Strzał" to pierwsze zwycięstwo od 10 lat na tym torze. Sensację sprawił kierowca Renault - Nelson Piquet Jr, który wyścig ukończył na drugiej lokacie. Robert Kubica uplasował się na siódmym miejscu.

W generalnej klasyfikacji Kubica jest IV z 48pkt.

Ostatnio zmieniony przez RalphSR dnia Pon 21:03, 04 Sie 2008, w całości zmieniany 1 raz
RalphSR

Posty: 336

PostWysłany: Wto 18:35, 26 Sie 2008 Temat postu:

GP EUROPY

Robert Kubica, polski kierowca zespołu BMW Sauber zajął trzecie miejsce podczas GP Europy na torze w Walencji. Wygrał Brazylijczyk Felipe Massa z zespołu Ferrari, dla którego było to 9. zwycięstwo w karierze. Wielkiego pecha mieli dwaj mistrzowie świata; Fernando Alonso zakończył wyścig już na 1. okrążeniu po kolizji z Kazuki Nakajimą (Williams), a Kimi Raikkonen (Ferrari) na 46. okrążeniu miał defekt silnika.

W klasyfikacji generalnej Kubica zajmuje 4 miejsce z 55pkt.
RalphSR

Posty: 336

PostWysłany: Nie 18:38, 14 Wrz 2008 Temat postu:

Robert Kubica zajął znakomite trzecie miejsce podczas GP Włoch na torze Monza. Polak po nieudanych kwalifikacjach startował z 11. pozycji w tym wyścigu. Wygrał po raz pierwszy w swojej karierze Sebastian Vettel (Toro Rosso).

W klasyfikacji generalnej Kubica zajmuje 3pozycje z 64pkt:) Do lidera traci 14 pkt.
RalphSR

Posty: 336

PostWysłany: Pon 15:39, 29 Wrz 2008 Temat postu:

GP SINGAPURU

Robert Kubica zajął dopiero 11. miejsce w nocnym wyścigu o GP Singapuru. Dwudzieste zwycięstwo w karierze odniósł Hiszpan Fernando Alonso z teamu Renault.