FAQ  Szukaj  Użytkownicy  Grupy  Galerie   Rejestracja   Profil  Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości  Zaloguj

Dołączył: 04 Wrz 2007
Posty: 336

Skąd: Bełchatów / POW

PostWysłany: Pon 15:58, 09 Cze 2008 Temat postu: EURO 2008

Hmm...a więc tak.. Nie ma się co dużo rozpisywać. Polska drużyna je****..przegrała 2:0 strzelcem obu bramek dla reprezentacji niemiec był Łukasz Podolski, natomiast Chorwacja pokonała Austrie 1 do 0 strzelcem jedynej bramki był Luka Modric.

PostWysłany: Pon 22:47, 09 Cze 2008 Temat postu:

Holandia 3:0 Włochy (mistrzowie świata) odnieśli porażke po 3 pieknych bramkach :D Byłem po stronie Holandii ale ze zasadzą 3 sztuki to tego sie nie spodziewałem :D grali szybką piłką, piłkarze światowej klasy ... ten mecz pokazał co to Futbol xD

Editt/
DObra Kur** tu mozna klnac bo inaczej tego wyrazic nie mozna.
no ja cie pier**** co za złamas zaje**ny złapać hu*a powiesic spalic i kur*e zakopać łajze pierdoloną co za fi*t kurwaaaa !!! je*a*y sedzia w kur*e jebaną mać !!! wrrrrr pier****e zaraz !!
POLSKA 1:1 ZŁAMASY !!!! :(

Piękny wręcz mecz Holandia 4-1 Francja
Mecz w szybkim tępie, takie jak lubie :P piekne bramki a najlepsze w drugiej połowie gdzie cieszący się francuzi po bramce na 2:1 po uderzeniu Henrego nie cieszyli się nawet minuty gdzie to bramke w kolejnej to akcji strzelili Holendrzy.
Mecz zakonczył sie triumfalnie po stronie Holendrów stanem 4:1.

Ostatnio zmieniony przez RaptoreQ dnia Pią 23:28, 13 Cze 2008, w całości zmieniany 3 razy
RalphSR

Posty: 336

PostWysłany: Pią 12:17, 20 Cze 2008 Temat postu:

Hm...co tu duzo mowic..Polska sprzeje*bała i wrocila do domu xD moze im sie uda za 4 lata xD
Przems
Ranga 1 - Pieszy

Dołączył: 29 Kwi 2008
Posty: 8

PostWysłany: Pon 16:44, 23 Cze 2008 Temat postu:

nie ma co sie smucić w meczu POLSKA NIEMCY to Polacy strzelali bramki. Ruskie wygrają.
Napisz nowy tematOdpowiedz do tematu Forum MotoTeam Bełchatow - forum motocyklowe Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)